URITAC SUSUZ PİSUVARIN AVANTAJLARI. URITAC SUSUZ PİSUVAR, FALCON SUSUZ PİSUVAR VE TÜM MARKALAR ANTAŞ LTD. +90 (212) 630 77 00
Avantajı

Avantajı

URITAC SUSUZ PİSUVARLARI ;

EKONOMİKTİR:
Uritac susuz pisuvarlarını kullandığınız zaman yılda ortalama 150 ton su tasarrufunuz olur.    

Hali hazırda kullandığınız klasik su ile çalışan  pisuvarlarınızın yerine Uritac susuz pisuvarları kolayca takılabilir. Su, elektrik, bakım, onarım gibi masraflarınız olmaz ve çok ciddi maddi tasarruf yaparsınız. Yeni projelerde ise su tesisatı çektirmek zorunda kalmayacağınız için tasarrufunuz daha da büyük olur.  
Susuz pisuvar sistemine sahipseniz su ve elektrik tasarrufu dışında, su kaçıran vanaları veya sifon sistemlerini onarmak, sudaki kireçten ötürü tıkanmış boruları açtırmak, bozulan elektrikli veya manual sifonları tamir ettirmek gibi sıkıntılarınız da olmaz.     
Yapacağınız su tasarrufu sayesinde ortalama 6 ay gibi bir sürede Uritac susuz pisuvarın ilk satın alma maliyetini geri alırsınız.


HİJYENİK VE KOKUSUZDUR:
Susuz pisuvarların klasik su ile çalışan pisuvarlara göre 5 kat daha hijyenik olduğu kanıtlanmıştır.

Uritac susuz pisuvarlarının kartuşları idrarı atık su borusuna aktardıktan sonra kilitlenerek borunun içinden hiçbir koku, bakteri, haşere veya sıvının dışarı çıkmasına izin vermez. Ayrıca pisuvarın yüzeyi de idrar ve bakteri tutmaz. Normalde  idrar ancak su ile temasa geçerse koku yapar ve bakterilerin üremesi için elverişli bir ortam sağlar. Dolayısı ile susuz pisuvarlar eski sistem su ile çalışan pisuvarlara göre daha hijyenik ve hiç kokusuzdur.  


ÇEVRECİDİR: 
Susuz pisuvarlar hiç su kullanmaz. Suyun pisuvara iletimi sırasında harcanan enerji dolayısı ile oluşan karbondioksit salınımı da olmaz. Ayrıca elektrik tüketimi de yoktur. 
Başta su tasarrufu olmak üzere susuz pisuvar kullanarak çevreye yapılan katkı, büyük markaların kullandığı önemli bir PR mesajıdır. Sosyal sorumluluk adına verilen bu yönde mesajlar, marka için büyük bir sempati yaratarak tüm kamuoyunun takdirini toplamaktadır. 

 Türkiye' de Tübitak onaylı, patentli, ODTÜ'den tescilli tek susuz pisuvar markası Uritac'dır.

URITAC SUSUZ PİSUVARLARININ FARKLARI:

1- Uritac'ın içinde zamanla kir barındırabilecek metal ve plastik ek yerleri yoktur.
2- Uritac kartuşu 20.000 kullanımlıktır ve ayrıca içinde idrarı bekletmez. 
3- Kartuşun üzerine bol su dökülse bile işlevini kaybetmez. Bitince de tıkanmaz. Ayrıca alt haznesi olmayan yan sanayii kartuşlarına kıyasla tam hijyeniktir.
4- Uritac U-9000 modeli en büyük ve çok estetik susuz pisuvar modelidir.
5- Türkiye'de Tübitak onaylı, patentli, ODTÜ'den tescilli tek susuz pisuvar markası Uritac'dır. 

Bu maddeleri açmak gerekir ise:

Diğer susuz pisuvar markalarının altındaki kartuş haznesi yani kartuşun takıldığı alt kısım, pisuvara sonradan eklenen, monte edilen plastik veya metal malzemeden yapılmıştır. Dolayısı ile ek yerleri mevcuttur. Bu ek yerlerinde yıllar içinde pislik birikmekte ve kötü kokular oluşmaktadır. Uritac susuz pisuvarlarının ise her yeri vitrifiyedir. Hiçbir ek yeri ve boşluk olmadığından pislik barındırmaz. Dolayısı ile tam hijyenik ve hiç kokusuz susuz pisuvar markasıdır. Ömür boyu rahatlıkla kullanılır. (Tasarım tescil no: 200904560  ve marka tescil no: 201118659)

Bir Uritac kartuşu ortalama 20.000 kullanımda bir değiştirilir. Diğer marka susuz pisuvar kartuşları ise en fazla 10.000 kullanımda bir değiştirilir. Kartuş kullanmayan susuz pisuvarlar kesin olarak koku yapar. Alt haznesi olmayan kartuşlar ise tortu ve pisliğin borulara gitmesini engelleyemez ve tıkanıklık yaparlar. Uritac kartuşlarının alt haznesinde tüm tortu hapsedilir, koku absorbe edilir. Dolayısı ile Uritac susuz pisuvarları en hijyenik ve en çok tercih edilen markadır. Uritac susuz pisuvar kartuşları  Almanya ve Türkiye’de üretilmekte olup, her zaman temini mümkündür, 34 ülkeye ihraç edilmektedir. Uritac susuz pisuvarları hiçbir zaman bakım onarım gerektirmez. Kullanım için veya kartuş değişimi için de hiçbir eğitime gerek yoktur. Oluşabilecek her türlü soruna karşı da tam 15 yıl garantilidir. ( Patent no: 201004577).

Uritac susuz pisuvar kartuşlarının diğer markalardan bir diğer farkı da, borudan gelen kokuyu kesebilmek için kartuş içinde devamlı idrar bekletmemesidir. Diğer markaların kartuşları devamlı şekilde içinde idrarı bekleterek borudan gelen kokuyu keserler ama kartuş içinde bekleyen bu idrar tam hijyenik bir ortam oluşmasına engeldir.

Son olarak ise diğer markalardan farklı olarak Uritac susuz pisuvarlarının üzerine kova ile su dökülse bile kartuş işlevini kaybetmez. Diğer marka susuz pisuvarların da içine az miktarda su döker iseniz sorun olmaz ama kova ile su dökülür ise kartuş  işlevini kaybeder ve koku yapmaya başlar. Ayrıca Uritac kartuşları ömrünü tamamlayınca dahi tıkanmaz. Diğer markaların kartuşları ise ömrünü tamamlayınca tıkanır.

 Türkiye' de Tübitak onaylı, TPE patentli, ODTÜ'den tescilli tek susuz pisuvar markası Uritac'dır.

SUSUZ PİSUVAR KARTUŞU 

URITAC SUSUZ PİSUVAR KARTUŞUNUN HAZNESİ DE VİTRİFİYEDİR.

YANİ PİSUVARIN HİÇ BİR YERİNDE METAL VEYA PLASTİK PİSLİK BARINDIRABİLECEK EK YERİ YOKTUR. 

DOLAYISI İLE TAM HİJYENİK SUSUZ PİSUVAR MARKASIDIR, HER ŞARTTA KOKUSUZDUR, RESMİ GARANTİSİ 15 YILDIR, ÖMÜR BOYU KULLANILIR.

FALCON SUSUZ PİSUVAR

İnternet sitemizde susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek bulabilirsiniz.

URITAC SUSUZ PİSUVAR TAM HİJYENİKTİR.

Susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları, susuz pisuvar ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye bu internet sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment.