URITAC SUSUZ PİSUVAR, FALCON SUSUZ PİSUVAR VE SUSUZ PİSUVAR KARTUŞLARININ SATIŞINI ANTAŞ LTD FİRMASI YAPMAKTADIR. +90 (212) 630 77 00
Hakkımızda

Hakkımızda

Uritac susuz pisuvar ürünleri Almanya ve Türkiye'de üretilmekte olup bir çok ülkede uzun yıllardır kullanılmaktadır. Uritac ürünlerinin Türkiye'deki pazarlamasını ve dağıtımını Antaş Ltd. firması yapmaktadır.

Antaş Ltd. Şti. 1984 yılında kurulmuştur. Tam ünvanı Antaş Nakliyat İnşaat ve Ticaret Limited Şirketi olan firma halen Evren mah. Gülbahar cad. 1485.sok no:68/6 Güneşli, Bağcılar 34212 İstanbul - Türkiye adresinde faaliyet göstermektedir.

 

BÜYÜK MARKALARIN YARIŞTIĞI ODTÜ ÇEVRE ÖDÜLÜ, URITAC SUSUZ PİSUVAR'A VERİLDİ. SEKTÖRDE BU ÖDÜLÜ ALAN TEK MARKA URITAC SUSUZ PİSUVAR'DIR.

SUSUZ PİSUVAR

BAZI PATENT VE TESCİLLERİMİZ:

urıtac a teşekkür

İnternet sitemizde susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek bulabilirsiniz.

URITAC SUSUZ PİSUVAR TAM HİJYENİKTİR.

Susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları, susuz pisuvar ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye bu internet sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment.